Dr. C. Tuna Sunsience barnító napolaj, 6 faktoros

A Farmasi termékek 2023. május 1-től nem kaphatóak Magyarországon, így én is befejezetem a Farmasi tanácsadónői munkámat.

Nem rendelhető
Kedvencekhez
Ajánlom
Kérdés a termékről
Adatok
Vélemények

Farmasi Dr. C. Tuna Sunsience napolaj termékleírás

A 6-os fényvédőfaktorral ellátot napolaj gyors barnulást tesz lehetővé és alacsony védelmet nyújt a napsugarak ellen.

A sepeciális, sárgarépa olajjal és E-vitaminnalbellátott összetétel hidratálja, valamintsimává és rugalmassá varázsolja a bőrt. A könnyű textúrájú olaj gyorsan felszívódik.

Különleges baobab, tamanu és sárgarépa olajjal gazdagított összetételének köszönhetően segíti a bőrt a gyorsabb barnulásban és színének hosszabb megőrzésében, mindeközben hidratáltan és selymesen tartja a bőrt. SPF 6 faktorral védi a bőrt a nap káros sugaraitól. Könnyű használni, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet.

Dr. C. Tuna Sunsience napolaj használata

Vigyen fel bőséges mennyiséget a bőr teljes felületére perccel a napozás megkezdése előtt. Fújja a tenyerére és úgy vigye fel az arcára. Vigyen fel újabb réteget úszás és törölközés után.

Figyelmeztetés: Kizárólag külső használatra. Ne permetezze közvetlenül az arcra. Kerülje a termék szembe kerülését. Ha mégis a szemmel érintkezne, öblítse ki alaposan vízzel. Irritáció, vagy kiütések esetén ne használja tovább. Gyermekektől elzárva tartandó.

Dr. C. Tuna Sunsience napolaj összetevők

Ethylhexyl Methoxycinnamate 3,5% Sunscreen. Inactive Ingredients: Mineral Oil/Para num Liquidum, Fragrance/Parfum, Soybean Oil/Glycine Soja Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol, Coumarin.

Adatok
Cikkszám