Farmasi Barnacukros Testradír

A Farmasi termékek 2023. május 1-től nem kaphatóak Magyarországon, így én is befejezetem a Farmasi tanácsadónői munkámat.

Nem rendelhető
Kedvencekhez
Ajánlom
Kérdés a termékről
Adatok
Vélemények

Farmasi Barnacukros Testradír termékleírás

A testradír barna cukor kristályokat és természetes hidratáló összetevőket tartalmaz, mely megakadályozza a bőr nedvesség vesztését, valamint gyengéden megszünteti a száraz bőrt, az értékes olajokkal pedig táplálja.

Farmasi Barnacukros Testradír használat

Egy edényben ujjal keverje össze a testradírt, hogy minden összetevője elkeveredjen. Ezt követően kis mennyiséget vigyen fel a nedves bőrre és gyengéden masszírozza be. Használja teljes testfelületen, majd öblítse le és szárítsa meg a bőrt.

Figyelmeztetés: Kizárólag külsőleges használatra. Gyermekektől elzárva tartandó. Kerülje a termék szembe kerülését. Szembe jutás esetén a szemet azonnal bő mennyiségű tiszta vízzel ki kell mosni. Szobahőmérsékleten tárolandó.

Adatok
Cikkszám